M Ł O D Z C Y

KLAUDIA KOBA
Dyscyplina: Skoki
Koń: Mona Liza
    
J U N I O R Z Y   M Ł O D S I

ALEKSANDRA CHMIELIŃSKA
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Koń: Dzierlatka, Jaroszówka
EMILIA CHMIELOWSKA
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Koń: Rahib, Jodie   
NATALIA STELMACH
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Koń: Toledo II    
OLIWIA PAŹDZIORA
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Koń: Rugia    

J U N I O R Z Y

PAULINA GÓRA
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Konie: Bono 
PAMELA MICHAŁOWSKA
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Koń: Wiwat 
JESSICA MALIN
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Koń: Red Related, Multistar Scan
ADRIANNA SZCZEPARA
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Koń: Cheroke
ALEKSANDRA ŚLIWIŃSKA
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Koń: Sonet    
ALEKSANDRA ZAWADA
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Koń: Ilion    
     
M Ł O D Z I   J E Ź D Ź C Y    

PATRYCJA TABISZ
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Koń: Assadur  
        
S E N I O R Z Y   

PIOTR BUJAK
Dyscyplina: WKKW
Konie: Treska, Polonia   
BŁAŻEJ DUDZIC
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Koń: Semen 
WIOLETA HAJNOS
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Koń: Jedwabny Obłok, Dobrawa
KATARZYNA KONARSKA
Dyscyplina: Ujeżdżenie
Konie: Largo    
JULIA KORNASZEWSKA
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Konie: Cyriak    
WIESŁAW NOWAK
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Konie: Coral, Selina   
KATARZYNA STĄPOR
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Konie: Excellent Momo, Totmes, Tamerlan, Diadem, Iliada, Belcanto
JAN ŻUROWSKI
Dyscyplina: Ujeżdżenie, Skoki, WKKW
Koń: Paquerettet    

 
  

 

CNC 18-19.05.2019

PROGRAM / TIME TABLE

Sobota / Saturday, 18.05.2019

Ujeżdżenie/Dressage – Arena C
8.00 - CNC 2*
11.30 - CNC 1*

Ujeżdżenie/Dressage – Arena D
8.00 - CNC L
12.15 - CNC LL

Skoki / Jumping – Arena A
CNC L, CNC LL - bezpośrednio po ujeżdżeniu
CNC L, CNC LL - directly after dressage test
15.45 - CNC 2*
17.00 - CNC 1*

Niedziela / Sunday, 19.05.2019

9.00 - CNC LL, CNC L, CNC 1*, CNC 2*
15.00 – Dekoracja - pieszo
             Prize giving - without horses

Zgłoszenia - braki w dokumentacji >>>

Kalendarz 2019

DATA NAZWA
05-07.04.2019 STRZEGOM SPRING OPEN
12-14.04.2019 ZO-B, ZR-B
18-19.05.2019 CNC: LL,L,L18,1*,2*
26-30.06.2019 STRZEGOM HORSE TRIALS
01-04.08.2019 STRZEGOM SUMMER TOUR
14-18.08.2019 FEI EUROPEAN CHAMPIONSHIP for PONIES
19-22.09.2019 MPMK-A/B/C
10-13.10.2019 STRZEGOM OCTOBER FESTIVAL

Najnowsze galerie

14/04/2019, 16:08 | Odsłon: 365
zk-skoki-grand-prix-14-04-2019-galeriaZK - SKOKI - Grand Prix - 14.04.2019 - GALERIA Foto Leszek Wójcik - www.leszekwojcik.pl Zamieszczone w...
14/04/2019, 16:08 | Odsłon: 304
zk-skoki-n1-14-04-2019-galeriaZK - SKOKI - N1 - 14.04.2019 - GALERIA Foto Leszek Wójcik - www.leszekwojcik.pl Zamieszczone w serwisie...
14/04/2019, 16:08 | Odsłon: 341
zk-skoki-c1-14-04-2019-galeriaZK - SKOKI - C1 - 14.04.2019 - GALERIA Foto Leszek Wójcik - www.leszekwojcik.pl Zamieszczone w serwisie...

Polecamy